Oefenduel KVM - RAAL - Praktisch
Gepubliceerd 28/06/2025 om 12:11
KV Mechelen zakt op zaterdag 5 juli af naar Boom voor een stevige oefenpot in aanloop naar het nieuwe seizoen. In het Gemeentelijk Parkstadion neemt Malinwa het om 14u op tegen RAAL La Louvière dat komend seizoen opnieuw in de hoogste klasse aantreedt.
Deze wedstrijd wordt gespeeld mét publiek, alleen supporters van KV Mechelen zijn toegelaten. De volledige ticketverkoop verloopt via de kanalen van Malinwa en uitsluitend in voorverkoop. De loketten in Boom blijven dus gesloten. Alleen supporters die eerder al een ticket voor een wedstrijd van Malinwa aanschaften, komen in aanmerking om een ticket te kopen voor deze oefenmatch.
Je kan je plaatsje op de tribune verzekeren via tickets.kvmechelen.be of in de Ticket- & Fanshop aan het stadion, open van woensdag tot vrijdag, telkens van 10u tot 18u.
Zie hierboven reeds werd vermeld: de loketten in Boom op de dag van de wedstrijd blijven gesloten.
De prijzen bedragen 10 euro voor een staanplaats en 15 euro voor een zitplaats.
Tijdens deze oefenwedstrijd testen we voor het eerst de verplichte identificatie voor een losse wedstrijd. Tickets dienen dus gekoppeld te worden aan een account dat geverifieerd is via Itsme/Onfido, alvorens je ze zal kunnen downloaden.
Je hoeft je account slechts één keer per seizoen te verifiëren. Doe je het dus nu voor deze wedstrijd, zit je ook meteen goed voor de rest van het komende seizoen.
Het volledige stappenplan van dat identificatieproces, staat uitgelegd op onze website.