Abonnementen 25-26
Gepubliceerd 04/06/2025 om 09:31

8.034 abonnementen na voorrangsperiode

Terug naar overzicht

Malinwa klokte na voorrangsperiode af op 8.034 abonnementen. Met nog een week voordeelperiode – waarin je tot 20% voordeel doet – te gaan, tonen heel wat Kakkers opnieuw hun engagement. “Daar zijn we oprecht dankbaar om”, klinkt het bij CEO Frank Lagast.

Op dinsdagavond 3 juni liep de voorrangsperiode van de abonnementenverkoop van Malinwa af. Woensdagochtend 4 juni omstreeks 10u zijn de plaatsen die nog in reservaties stonden vrijgekomen.

Meer verkocht in langere voorrangsperiode

Vergeleken met vorig seizoen verkocht KVM meer abonnementen in de voorrangsperiode. Die was dit seizoen ook zo’n twee weken langer dan het vorige (vorig jaar tot 23 mei, dit jaar tot 4 juni). Dat deden we onder andere door de verplichte identificatie via Itsme en Onfido. We anticipeerden dat sommige supporters hier extra hulp bij nodig hadden.

Meer over identificatie

Oprecht Dankbaar

“De abonnementen gaan vlot over de toonbank”, gaat Lagast van start. “Letterlijk, want er zijn een pak meer mensen die opnieuw naar het stadion komen om hun abo te verlengen. Dat heeft ongetwijfeld te maken met de verplichte identificatie via Itsme of Onfido. Een pluim voor onze medewerkers die hen daarin begeleiden. Onze supporterschare bewijst opnieuw dat ze hondstrouw zijn. Daar willen we hen uitdrukkelijk voor bedanken.”

Mijn stad mijn ploeg

Is Mechelen ook jouw stad en Malinwa jouw ploeg? Voeg je dan bij onze rangen en koop samen met alle Kakkers ook jouw abonnement voor volgend seizoen. Nog tot en met 10 juni doe je dat aan een voordeeltarief tot 20%!

Koop je abo