Maar liefst 555 Kakkers kochten tot nu toe een abonnement voor de Europe Play-Offs. Een prachtig getal waar we als club na het mislopen van de Champions’ Play-Offs heel trots op zijn.
“Bij Malinwa zijn we het Play-Off-systeem liever kwijt dan rijk”, aldus CEO Frank Lagast. “Maar als je ziet dat er toch zoveel mensen ook tijdens de Europe Play-Offs onze ploeg wil steunen, dan worden we hier alleen maar gelukkig van”.
Tijdens de Europe PO’s verwelkomen we natuurlijk ook de abonnees die aan het begin van het seizoen kozen voor een abonnement mét Play-Offs.
We zijn trots dat onze ploeg ook de komende wedstrijden gesteund zal worden door maar liefst 10.006 abonnees.
Volgende week vrijdag spelen we tegen STVV onze eerste van 5 thuiswedstrijden. Kom samen met ons het seizoen in schoonheid afsluiten en bestel vandaag nog je play-off abonnement.
Malinwa in de Europe Play-Offs
Steun Malinwa tijdens de Europe Play-Offs
Ondertussen staat ook de losse ticketverkoop voor de vijf thuiswedstrijden van de EPO’s open. Tot en met donderdag 28 maart hebben onze abonnees voorrang op de aankoop van extra tickets. En zij maken duchtig gebruik van hun voorrang, de verkoop loopt vlot.
Vanaf vrijdag kan iedereen tickets aankopen.